Dziękuję za zapis.

Niedługo otrzymasz maila z tajną informacją 😉

Agenda kursu

WYSPANE MALUSZKI

Dla rodziców dzieci od 5 do 36 miesiąca życia

Zobacz czego nauczysz się w Wyspanych Maluszkach

Kurs wideo: 9 modułów (10h nagrań!):

I Fundamenty

 

W tym module dowiesz się jak będziemy dbali o sen Twojego dziecka. Z czego składa się ten kurs, oraz jak go przerabiać tak żeby w Waszym życiu pojawiły się REALNE EFEKTY.  Dowiesz się również z czego składa się zdrowy sen. Co ma wpływ na nasz sen oraz odwrotnie, co zmienia się pod wpływem niewyspania zarówno u Ciebie jak i Twojego maluszka. Tutaj określimy też Twoje po co i dlaczego, które jest podstawą każdej zmiany wymagającej procesu i pracy.

EFEKT: Wylejemy fundamenty by Program Poprawy Snu nie był kolejnym “kursem przydasiem”, który leży na półce i się kurzy.

II Miejsce snu dziecka

 

Duża część tego rozdziału opisuje plusy i minusy cosleepingu. Dla kogo oraz kiedy jest on polecany, a kiedy warto pomyśleć nad osobnym pokojem dla dziecka. Z tego modułu dowiesz się również jakie są najlepsze warunki do snu dziecka i jak je stworzyć. Jest to pierwszy element, który gdy dopracujesz, szybko zobaczysz rezulataty w postaci lepszego snu Twojego dziecka.

EFEKT: Świadomie podejmiesz decyzję o sposobie spania dziecka i zmienisz środowisko wokół tak, by zamiast przeszkadzać, zaczęło pomagać w przesypianiu nocy i drzemek.

 

III Zrozum sen dziecka

 

Dowiesz się jak jest zbudowany sen dziecka i czym różni się od snu dorosłego. Powiemy co to jest jakość snu, dlaczego warto o nią zadbać i przede wszystim jak to zrobić. Dowiesz się również o ciągłości snu, zegarze biologiczny oraz dobrych proporcjach snu w ciągu dnia i nocy i jak się mają do tego chronotypy: Sowy i Skowronka. Dowiesz się również co wspólnego ma fizjologia snu i samodzielne zasypianie.

 

EFEKT: Zrozumiesz z czego wynika większość problemów ze snem, które macie  i będziesz wiedziała co zrobić, by im zapobiegać.

IV Ilość snu i drzemki

 

Skupimy się na planie dnia i optymalnych proporcjach dzień/noc. Powiemy kiedy, ile i jak długo powinny trwać drzemki oraz co możemy zrobić jeśli tak się nie dzieje.  Sprawdzimy też, co jeszcze kryje się pod pojęciem elastycznego planu dnia oraz jakie czynniki wpływają przez cały dzień (od rana) na dobry sen w nocy.

EFEKT: Będziesz potrafiła zadbać o dobry sen dziecka dziecka (i swój), zaczynając działania już od samego poranka.

V Rytuały

 

W tym module dowiesz się co to są rytuały, dlaczego warto je stosować. Kiedy z nich korzystamy oraz jaką grają rolę w śnie dziecka. Powiemy jak wyglądają dobre rytuały, a jak niekorzystne oraz co to są rekwizyty w kontekście snu. Dowiesz się również dlaczego wiele osób stosuje rytuały, ale u nich one nie działają.

 

EFEKT: Będziesz po mistrzowsku przygotowywała maluszka do spania (i wstawania) każdego dnia. 

VI Plan działania

 

Otrzymasz dokładną instrukcję jak wiedzę uzyskaną w poprzednich modułach wdrażać w życie nawet jeśli Twoje dziecko nigdy jeszcze nie leżało w łóżeczku i śpi jedynie z piersią w buzi.

 

Efekt: Z łatwością wiedzę zamieniasz w praktykę w swoim domu.

VII Nauka samodzielnego zasypiania

 

Jest to najobszerniejszy moduł całego kursu. Często bowiem do poprawy snu dziecka, potrzebna jest umiejętność samodzielnego zasypiania. Dowiesz się kiedy jest ona potrzebna i dlaczego. Jakie są fakty i mity dotyczące NSZ oraz jakie są polecane przeze mnie metody nauki. Dowiesz się czy i kiedy możecie wdrożyć je u siebie, oraz jak przygotować maluszka i siebie do zmian.

Moduł dostępny po tygodniu.

EFEKT: Po pełnym miłości rytuale, Twój maluszek  samodzielnie zaśnie zarówno na wieczór jak i na drzemki.

VIII Emocje

Emocje grają kluczową rolę w śnie dziecka. Szczególnie w procesie zmiany, ale również podczas stałego rytmu dnia. W tym module powiemy sobie o emocjach dziecka oraz emocjach rodziców związanych z poprawą snu dziecka. Podejmiemy temat granic oraz rozłożymy na czynniki pierwsze emocje związane ze stresem.

 

EFEKT: Będziesz potrafiła wyregulować swoje emocje, oraz skutecznie pomóc maluszkowi w jego regulacji. 

IX Karmienia nocne

 

W tym module dowiesz się jak karmienia nocne wpływają na sen, oraz jak sen wpływa na jedzenie. Kiedy karmienia nocne są korzystne i niezbędne, a kiedy warto pomyśleć nad częściową redukcją lub eliminacją karmień nocnych. Powiemy też jakie są mity związane z jedzeniem i snem.

 

EFEKT: Ustabilizowana ilość karmień nocnych oraz lepiej przespana noc.

godzin nagrań

Modułów

Lekcje

Super prawda?

Ale to tylko agenda Kursu. A Program Poprawy Snu to NIE jest tylko kurs online. To kompleksowy program, który prowadzi Cię krok po kroku do celu.

Także czeka Cię jeszcze mnóstwo dodatkowych bonusów i niespodzianek!