Kurs online: “Medyczne przyczyny problemów ze snem” 

Kurs video – online – dostęp na 4 tygodnie

Cena: 79 PLN

Twoje dziecko zaczęło mieć problemy ze snem? Z przespanych nocy zrobiło się milion pobudek, a wieczorne usypianie to droga przez mękę?

Dołącz do kursu, z którego dowiesz się:

 

  N

  Jakie mogą być przyczyny problemów ze snem u dzieci

  N

  Jakie mogą być medyczne źródła problemów ze snem

  N

  Jakie są najczęściej spotykane zdrowotne problemy związane ze snem

  N

  Jakich symptomów wypatrywać u Swojego dziecka i kiedy udać się do lekarza

  A także BONUS

   

  N

  – Dziwne zachowania okołosenne dzieci, które spędzają ich rodzicom sen z powiek

  Lekcje

  minut nagrań

  tygodnie dostępu

  Opinie

  Polecam kursy z Wyspane.pl. Rzetelna wiedza, dobrze podana. Lekcje treściwe i konkretne. Wszystko fajnie podzielone i przystępne.

  Monika, mama Asi

  Hej, dzięki bardzo za ten kurs. Kupiłam go trochę nam wyraz bo nie miałam jakiś konkretnych podejrzeń że córka może być na coś chora. Jednak te problemy ze snem ciągle nie dawały mi spokoju… Teraz wiem już na co zwracać uwagę i co obserwować u córeczki i dzięki temu mogę być pewna że córeczka faktycznie jest zdrowa. No i wiem już gdzie leży przyczyna problemów ze snem i co robić dalej.  Dzięki!

  Anna

  Moj synek ma problemy z napięciem mięśniowym. Nie jest to jakieś poważne zaburzenie, jednak chodzimy 3 razy w tygodniu na fizjoterapię – nie miałam pojęcia, że może mieć to wpływ na sen dziecka! Super konkretna wiedza i wiele przydatnych rad. Polecam z całego serca!

  Kamila, mama Adasia

  Polecam kurs Medyczne Przyczyny Problemów ze Snem. Szczególnie część dotycząca lęków nocnych i parasomni była dla mnie pomocna. W końcu dowiedziałam się konkretnie z czego wynikają te nocne ataki mojej córki i przede wszystkim co mam robić.

  Martyna

  Właśnie ukończyłam kurs Medyczne przyczyny problemów ze snem i chciałam Ci podziękować. Okazało się że moja Ala może mieć problemy z bezdechem. Jesteśmy już umówieni na wizytę u lekarza. Dzięki kursowi wiem już co będzie mi na tej wizycie potrzebne, także idziemy przygotowane i uzbrojone w notatki.

  Ewelina, mama Ali

  Profesjonalne i merytoryczne szkolenie. Kurs trwa około godzinę i jest naładowany wiedzą. Bez niepotrzebnych dygresji – same konkrety – czyli to co tygryski lubią najbardziej. Wiedza poukładana w bloki tematyczne, najpierw ogólnie, a potem już więcej szczegółów, a na końcu podsumowanie i plan działania – SUPER!

  Angelika, mama Zoji

  Dlaczego Wyspane.pl?

  R

  Doświadczenie

  Od 2017 r pomagam rodzicom i ich  małym dzieciom zdrowo się wysypiać

  R

  Wiedza

  Jestem certyfikowanym konsultantem snu, wiedze czerpię od specjalistów krajowych jak i zagranicznych

  R

  Empatia

  Byłam w tym miejscu co Ty teraz. Moje dziecko również nie chciało spać. Wiem jak trudne jest to wyzwanie dla młodych rodziców

  R

  Współpraca

  Współpracuję ze specjalistami, zarówno związanymi ze snem jak i zdrowiem i psychologią dzieci w ogóle

  Z kim będziesz się uczyć?

  Nazywam się Magdalena Nowacka i jestem ekspertem ds. snu dziecka.

  Moją misją jest niesienie pomocy niewyspanym rodzicom niewyspanych dzieci. Tak by pod koniec naszej wspólnej podróży były same wyspane osoby: wyspane dzieci, wyspane mamy, wyspane całe rodziny.

  Jestem certyfikowanym konsultantem snu dziecka z międzynarodowym dyplomem Institute of Sensitive Sleep Consulting w Australii. 

  Jestem również certyfikowanym edukatorem Pozytywnej Dyscypliny – nurtu wychowawczego bez kar i nagród.