Mamo, chcesz się w końcu wyspać?

Zacznij od poprawy snu Twojego dziecka!

Zapisz się na bezpłatny kurs mailowy: Wyspany Mailing i odbierz PREZENT na start. Pobierz bezpłatną tabelę snu i sprawdź ile snu potrzebuje Twoje dziecko (0-4 lat).

Jedyny taki mailing w Polsce!

Co mam dla Ciebie?

BEZPŁATNA WIEDZA – Wyspany Mailing

Chcesz poprawić sen Twojego dziecka i w końcu zacząć się wysypiać?

Dołącz do Wyspanego Mailingu, w którym podzielę się z Tobą twardą wiedzą, która sprawi że Twoje myślenie o śnie już nigdy nie będzie takie same. Podrzucę Ci też sprawdzone sposoby oraz lifehacki żebyście wszyscy zaczęli spać jak niemowlaki. Te przysłowiowe niemowlaki 😉

Co tydzień otrzymasz merytoryczne wskazówki o śnie dziecka bezpośrednio na swoją skrzynkę! A także, gdy przyjdzie na to pora najlepszą ofertę dołączenia do pełnego Programu Poprawy Snu dziecka. 

Wystarczy, że teraz zapiszesz się do Wyspanego Mailingu!

PREZENT - Tabela Snu

Jest to narzędzie które:

Pokaże Ci jakie są średnie normy snu oraz czasu czuwania pomiędzy drzemkami, dzięki czemu, położysz dziecko spać bez ciągłych walk i płaczu -  o odowiedniej porze. 

Pokaże Ci ile czasu w ciągu doby śpi małe dziecko, dzięki czemu sprawdzisz czy marudzenie i płacz nie wynikają z zbyt małej lub zbyt dużej ilości snu.

Uświadomi Ci jak szybko normy te się zmieniają, dzięki czemu z uprzedzeniem zareagujesz na nadchodzące zmiany nie dopuszczając do kryzysu snu

Pomoże Ci sprawdzić czy Twoje dziecko nie jest przemęczone, oraz pokaże droge co zrobić jeśli śpi nieodpowiednią ilość czasu.

5 dniowy kurs mailowy_2

Z kim będziesz się uczyć?

Nazywam się Magdalena Nowacka i jestem ekspertem ds. snu dziecka.

Moją misją jest niesienie pomocy niewyspanym rodzicom niewyspanych dzieci. Tak by pod koniec naszej wspólnej podróży były same wyspane osoby: wyspane dzieci, wyspane mamy, wyspane całe rodziny.

Jestem certyfikowanym konsultantem snu dziecka z międzynarodowym dyplomem Institute of Sensitive Sleep Consulting w Australii. 

Jestem również certyfikowanym edukatorem Pozytywnej Dyscypliny – nurtu wychowawczego bez kar i nagród. 

Jedyny taki  mailing w Polsce!

Podzielisz się?

Jeśli to wszystko wydaje Ci się ciekawe, to może przyda się również Twoim znajomym?

Podziel się tą stroną z innymi, wystarczy, że klikniesz w ikonę fb:

Z góry dziękuję! 🙂

 

f

W jakim wieku jest Twoje dziecko? 

0 – 4 miesiące

5 – 36 miesięcy

*Jeśli w ciągu kilku minut mail nie dotarł sprawdź folder “oferty” oraz “spam”.
Jeśli również tam go nie ma, dodaj adres: “kontakt@3.122.222.191” do llisty kontaktów i spróbuj zapisać się jeszcze raz lub zgłoś mi problem na: kontakt@3.122.222.191